Next Pro RTU rośliny ozdobne 1000ml – Twój Ogrod 1000ml

21,99 

Twój Ogrod

Na stanie

Next Pro RTU – Skuteczny Środek Owadobójczy do Roślin Ozdobnych

Działanie Naturalne

Next Pro RTU to zaawansowany środek owadobójczy, który oferuje naturalne rozwiązanie dla problemów z owadami na roślinach ozdobnych.

Zwalczanie Szkodliwych Owadów

 • Skutecznie eliminuje szkodliwe owady i roztocza atakujące rośliny ozdobne, w tym mszyce i przędziorki.
 • Działa interwencyjnie, wykorzystując działanie fizyczne, co sprawia, że jest bezpieczny dla środowiska.

Formuła Gotowa do Użycia

Next Pro RTU występuje w formie gotowego do użycia oprysku, co ułatwia jego aplikację i sprawia, że jest gotowy do walki z owadami od razu po zakupie.

Przyjazny Dla Pszczół

Produkt został specjalnie opracowany z myślą o przyjaznym dla pszczół działaniu, co oznacza, że nie zagraża tym istotnym dla ekosystemu owadom.

Skuteczność W Zwalczaniu Owadów

Next Pro RTU został stworzony z myślą o skuteczności w zwalczaniu szkodliwych owadów, takich jak mszyce, przędziorki, larwy miseczników i inne, które mogą zagrażać zdrowiu roślin ozdobnych.

Działanie Środka Owadobójczego Next Pro RTU

Interwencyjne Działanie Fizyczne

Next Pro RTU działa interwencyjnie i fizycznie na szkodniki, tworząc na powierzchni rośliny i ciałach owadów powłokę uniemożliwiającą im poruszanie się. To natychmiastowo hamuje ich żerowanie, co w konsekwencji prowadzi do zahamowania rozprzestrzeniania się szkodników oraz ich śmierci.

Skład

Next Pro RTU opiera swoją skuteczność na związkach silikonowych, które zapewniają efektywne działanie przeciwko owadom atakującym rośliny ozdobne.

Przyjazny Dla Pszczół

Jednym z kluczowych atutów Next Pro RTU jest jego przyjazność dla pszczół. Dzięki temu, że nie zagraża tym ważnym dla ekosystemu owadom, można go śmiało stosować w otoczeniu, dbając jednocześnie o zdrowie roślin ozdobnych.

Sposób Stosowania

Środek owadobójczy Next Pro RTU należy stosować natychmiast po zaobserwowaniu pierwszych oznak obecności szkodników. W razie potrzeby, zabieg można powtórzyć po 5-7 dniach lub później. Ważne jest dokładne pokrycie rośliny cieczą roboczą, szczególnie miejsc żerowania szkodników. Przy zwalczaniu przędziorków zaleca się pokrycie zarówno górnej, jak i dolnej strony liści, aby zapewnić pełną ochronę roślin.

Wskazówki dotyczące Stosowania Środka Ochrony Roślin Ozdobnych Next Pro RTU

 1. Bezpieczeństwo:
  • Przechowywać produkt poza zasięgiem dzieci.
  • Unikać kontaktu z skórą i oczami, ponieważ może działać drażniąco.
 2. Przechowywanie:
  • Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym, zacienionym i chłodnym miejscu.
 3. Ograniczenia w Użyciu:
  • Nie spożywać preparatu.
  • Nie stosować na pomidorach ani na roślinach o niebieskim zabarwieniu.
  • Unikać stosowania łącznie z adiuwantami.
 4. Zalecenia Przed i Po Zabiegu:
  • W uprawie drzew i krzewów owocowych, unikać stosowania w okresie kwitnienia i wybarwiania się owoców.
  • W tym samym kontekście, nie stosować nawozów wapniowych 7 dni przed i po zabiegu.
 5. Próba na Małej Skali:
  • Przed pierwszym użyciem na danym gatunku roślin przeprowadzić próbny zabieg, aby sprawdzić reakcję roślin na preparat.
 6. Warunki Aplikacji:
  • Wykonywać zabiegi w godzinach porannych, wieczornych lub podczas pochmurnej pogody.
  • Unikać stosowania przed opadami deszczu oraz przy spodziewanych opadach w ciągu kilku godzin po zabiegu.
  • Zalecana temperatura powietrza podczas aplikacji: 15-24°C.
 7. Kompatybilność:
  • Przed zastosowaniem mieszaniny z innymi środkami ochrony roślin, sprawdzić ich fizyczną kompatybilność oraz wykonać próbny zabieg.
 8. Uwaga:
  • Importer nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie preparatu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.

Stosując się do powyższych wskazówek, można maksymalnie wykorzystać skuteczność środka ochrony roślin ozdobnych Next Pro RTU, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i zdrowie roślin oraz środowiska naturalnego.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Brak recenzji. Skomentuj!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje: “Next Pro RTU rośliny ozdobne 1000ml – Twój Ogrod 1000ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty

Chętnie kupowane